معرفی و تاریخچه

امروزه کنترل نحوه عملکرد ورود و خروج پرسنل یکی از نیازهای مهم مدیران برای نظم بخشیدن و اطمینان از عملکرد کارکنان است. همچنین چگونگی پرداخت منظم، دقیق و موثر حقوق کارکنان نیز امری مهم در روال مدیریتی روز دنیاست.
 
صنایع الکترونیک آریاگستر در سال 1382 تاسیس و نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت آراز و سامانه های بعد پنجم که تولیدکننده ساعت های حضور و غیاب کامپیوتری (تشخیص چهره، اثرانگشت، کارت بدون تماس هوشمند) – سیستم گشت و نگهبانی- سیستم کنترل صدور فیش رستوران- سیستم کنترل پارکینگ بوده و توانسته اند با حضور مستمر خود مجموعه ای متنوع از سیستم های مکانیزه تردد با نرم افزارهای جامع تحت ویندوز ، تحت شبکه و وب ارائه نمایند.
همچنین این شرکت نماینده رسمی شرکت فاراتل و آلجا، تولیدکننده انواع UPS  (برق اضطراری ) ، ترانس ، استابیلایزر و باتری در توان های مختلف می باشد.
 
شرکت آریاگستر با توجه به سابقه مفید و دارا بودن تجربه و دانش کافی، هم اکنون مفتخر است تا حاصل دانش و تجربه خود را با شما به اشتراک گذارد ، لذا بدینوسیله آمادگی خود را برای همکاری اعلام می دارد. از جمله باورهای شرکت در ارائه خدمات مشتری محور، رشد و ارتقاء سطح فعالیت های خدماتی و تجاری مشتریان خود است.