جزئیات خبر

بهترین نرم افزار حضوروغیاب

بهترین نرم افزار حضوروغیاب

1400/02/05 :تاریخ انتشار
دسته بندی: مقاله آموزشی

امروزه نقش و اهمیت نرم‌افزار حضور و غیاب در پایش ورود و خروج کارکنان و محاسبه کارکرد آنان، بر کسی پوشیده نیست. اهمیت نرم‌افزار حضور و غیاب اگر بیشتر از دستگاه حضور و غیاب نباشد، کمتر نیست.

نرم‌افزارهای حضور و غیاب از حالت ساده به پیشرفته،‌ شامل سه گروه می‌شوند: نرم‌افزار حضور و غیاب ویندوزی پایه – نرم افزار حضور و غیاب ویندوزی پیشرفته – نرم افزار حضور و غیاب مبتنی بر وب
گروهی دیگر از نرم‌افزارهای حضور و غیاب،‌ اپلیکیشن‌های موبایلی هستند که بر روی گوشی‌های هوشمند قابل اجرا می‌باشند. البته این اپلیکیش‌ها نیز زیر مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای تحت وب هستند که در بستر شبکه اینترنت و بر روی گوشی هوشمند اجرا می‌شوند.
بهترین نرم افزار حضور و غیاب برای هر شرکت و سازمانی، نرم افزاری است که خواسته‌ها و نیازهای آن شرکت را برآورده سازد.
ممکن است نرم افزار حضور و غیاب نسخه پایه برای یک کسب و کار کافی باشد ، اما قطعاً جوابگوی سیاست‌های کاری یک سازمان بزرگ با تعداد پرسنل فراوان و شیفت های متعدد نخواهد بود.
در این صورت باید از نرم افزار پیشرفته‌ای همچون نرم‌افزار حضور و غیاب تحت وب استفاده کرد که علاوه بر پشتیبانی از تمام خواسته‌های آن سازمان، قابلیت انعطاف پذیری و سفارشی سازی خواسته‌های احتمالی بعدی را داشته باشد. در کسب و کارها و مشاغل متوسط نیز می‌توان از نرم‌افزارهای ویندوزی پیشرفته استفاده نمود.
شرکت سامانه ‌های بعد پنجم با ارائه نرم‌افزارهای حضور و غیاب متنوع، برای هر کسب و کاری راهکار نرم‌افزار متنوع ارائه می‌کند.
لیست نرم‌افزارهای حضور و غیاب شرکت سامانه‌های بعد پنجم عبارت است از :
نرم‌افزار حضور و غیاب تحت ویندوز نسخه پایه (A5 Lite)
نرم‌افزار حضور و غیاب تحت ویندوز نسخه پیشرفته (A5 Pro)
نرم‌افزار حضور و غیاب تحت ویندوز نسخه شبکه (T5)
نرم‌افزار حضور و غیاب تحت وب (TWF)
نرم‌افزار حضور و غیاب نسخه موبایل (TimeApp)
نرم‌افزار مدیریت دستگاه‌های حضور و غیاب (Link5)

 شرکت آریا گستر ، نماینده انحصاری فروش و خدمات شرکت بعد پنجم در استان البرز با ارائه نرم‌افزارهای متنوع حضور و غیاب توانسته است طیف وسیعی از نیازهای کسب و کارها، مدارس، ادارات و صنایع را در سطح استان البرز و حومه مرتفع سازد.

در صورتی که تمایل به خرید سیستم (دستگاه و نرم‌افزار )حضور و غیاب دارید، می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:
 
تلفن : 02632284101 – 09123632494